O sesjach

Sesje dziecięce – wykonywane są w moim domowym studiu lub w plenerze. Studio Sweet Memory zapewnia ubranka dla dzieci do lat 4. W przypadku starszych dzieci prosimy o przygotowanie ubranek w kilku zastawach kolorystycznych. Pięknie reprezentują się rozmaite tekstury materiałów np. sztruks, wełna. Ważne są okrycia głowy np. kapelusiki, czapeczki, opaski. Najlepiej prezentują się gładkie bluzeczki i sweterki pozbawione wszelkich obrazków i dużych nadruków, które mogłyby odwrócić uwagę od twarzy dziecka.

 

Sesje noworodkowe –  najlepszym okresem na wykonanie sesji noworodkowej jest okres od narodzin do 14 dnia życia. Jest to czas gdy dziecko przesypia większą część dni. W tym okresie maluszek jest bardzo „elastyczny” co pozwala na ułożenie dziecka w rozmaitych pozach. Czas trwania sesji 1-3 godzin. Sesja wykonywana w studio lub u Państwa w domu. Sweet Memory zapewnia wszystkie dodatki do sesji tj. ubranka, gadżety oraz nakrycia i ozdoby głowy.

 

 

NAJCZĘSCIEJ ZADAWANE PYTANIA :

 

1.Kiedy należy wykonać sesję noworodkową?

Sesje noworodkowe wykonuje się do 2 tygodnia życia dziecka. Maluszek w tym okresie jest jeszcze bardzo „plastyczny”, co pozwala na ułożenie w różnych pozycjach. Dzieci w tym wieku przesypiają większą część dnia. Daje nam to możliwość wykonania ujęć podczas snu.

 

2. Kiedy należy zarezerwować termin sesji noworodkowej?

O sesji noworodkowej warto pomyśleć przed przyjściem dziecka na świat. Wstępną datę sesji ustalam według terminu porodu. Oczywiście gdyby maluszek zdecydował się przyjść na świat nieco wcześniej lub później – termin dostosowany jest do porodu.

 

3. Gdzie wykonywane są zdjęcia?

Zdjęcia wykonuję w domu klienta lub w moim domowym studiu mieszczącym się w Pszczynie.

Wykonuję również zdjęcia w plenerze (jeśli oczywiście warunki pogodowe na to pozwalają).

 

4. Co należy zabrać na sesję?

  • Jedzenie dla maluszka
  • Przybory do higieny
  • Smoczek jeżeli dziecko używa
  • Dla starszych dziecji ulubione zabawki dla skupienia uwagi i rozluźnienia.
  • Dobry humor

 

5. Ile trwa sesja?

W zależności od współpracy dziecka, czasu potrzebnego na karmienie, przewijanie oraz wybranego pakietu zdjęć, sesja może trwać od 1-4 godzin.

 

6. Jaki jest czas oczekiwania na zdjęcia?

W zależności od ilości wybranych zdjęć okres oczekiwania to ok. 4 tygodnie od momentu wybrania numerów zdjęć do edycji. W przypadku fotoalbumu okres ten może się wydłużyć do 6 tygodni.

 

7. Czy możemy wykonać zdjęcia rodzinne przy okazji sesji noworodkowej, dziecięcej?

Oczywiście możemy wykonać kilka ujęć rodzinnych.

Przy zdjęciach rodzinnych proszę o przygotowanie ubrań w stonowanych kolorach bez wzorów, dużych napisów.