Masthead header

Archiwum Kategorii Fotografii Ślubnych Bielsko

Studio Sweet Memory to miejsce, w którym znajdziesz piękno fotografii i prawdę oraz emocje zaklęte w kadrze zdjęcia. Profesjonalne lustrzanki, których używam, umożliwiają pracę w bardzo trudnych warunkach oświetleniowych. Jeśli szukacie, Państwo, reportera ślubnego, dobrze trafiliście. To właśnie ja! Oferuję atrakcyjne pakiety ślubne w różnych opcjach, dzięki czemu mogę dopasować usługę do różnych wymagań i oczekiwań.
Zapraszam!

Z ogromną przyjemnością przedstawiam dzisiaj zdjęcie z ślubu Kasi i Kuby które zostało zauważone przez innych fotografów ślubnych i zdobyło 1 miejsce w konkursie organizowanym przez www.forumfotografow.pl w kategorii „Detal”. Tutaj link do wyników konkursu KONKURS FOTOGRAFÓW ŚLUBNYCH , a poniżej zdjęcie:

Czytaj dalej »

Fotografia ślubna, czyli świat mojej pasji Podobno większość ludzi nie lubi swojej pracy. Ja należę do tych szczęśliwców, którzy każdego dnia odczuwają przyjemność łączenia zajęcia zawodowego z pasja i miłością, jaką jest fotografia ślubna. Jestem również mężem i, mając ten ważny, piękny dzień ślubu za sobą, doskonale rozumiem potrzeby moich klientów. Wiem, że zdjęcia ślubne […]

Czytaj dalej »

F a c e b o o k