Masthead header

BIELSKO FOTOGRAFIA ŚLUBNA I ZDJĘCIA ŚLUBNE

Fotografia ślubna, czyli świat mojej pasji

Podobno większość ludzi nie lubi swojej pracy. Ja należę do tych szczęśliwców, którzy każdego dnia odczuwają przyjemność łączenia zajęcia zawodowego z pasja i miłością, jaką jest fotografia ślubna. Jestem również mężem i, mając ten ważny, piękny dzień ślubu za sobą, doskonale rozumiem potrzeby moich klientów.

Wiem, że zdjęcia ślubne to, przede wszystkim, emocje. Towarzysząc Państwu zarówno podczas ekscytującego, chociaż nerwowego, okresu przygotowań, jak również w kościele oraz na przyjęciu weselnym, staram się uchwycić każdą z emocji: łzy wzruszenia w oczach rodziców, radosny śmiech przyjaciół, rozpromienioną szczęściem Parę głównych bohaterów wieczoru. Dobra fotografia ślubna, nawet po wielu latach, potrafi przywołać minione emocje, pozwala niemal usłyszeć brzęk kieliszków gości wznoszących toast. Takie właśnie są moje zdjęcia.

Chociaż towarzyszyłem już wielu Parom, nadal stawiam na rozwój i doskonalenie swojego warsztatu. Zarówno ja, jak również moja żona, Gosia, nie znosimy rutyny. Dlatego nie odrzucamy żadnego wyzwania. Czasami pracujemy razem, jeśli Para Młoda życzy sobie tych samych zdjęć wykonanych z różnych punktów widzenia i nasyconych odmiennym postrzeganiem świata, wypełnionych pierwiastkiem żeńskim i męskim.

Chciałbym Państwu dziś opowiedzieć o Bielsku. To jedno z moich ulubionych miejsc w Polsce. Nazywam go małym Wiedniem, bo za każdym razem odkrywam w nim nowe, przepiękne miejsca, które idealnie nadają się do sesji w klimacie filmów z lat 60. To dlatego wykonuję tak chętnie zdjęcia ślubne w Bielsku.

Chociaż organizowałem plenerowe sesje fotograficzne w różnych częściach Polski, nie znalazłem dotąd miejsca o podobnym do Bielska klimacie. Dowodzi to faktu, jak niepowtarzalne jest to miasto. Wykonane tutaj fotografie ślubne charakteryzują się niezwykłym urokiem i specyficzna atmosferą. Niezliczona ilość tutejszych malowniczych zakątków umożliwia wykreowanie niezwykłych kadrów, a szerokie możliwości operowania światłem, ruchem i kolorem sprawiają, że w takich okolicznościach fotografia ślubna wznosi się na wyżyny artyzmu. Czują to osoby po obydwu stronach obiektywu i dlatego łatwo im wzlecieć w wyższe rejony kreatywności oraz ekspresji twórczej. Za to, właśnie, kocham Bielsko, wyzwala we mnie prawdziwego artystę.

Jeśli chcieliby Państwo, żebym również Was zabrał na te artystyczną przygodę, proszę o kontakt za pośrednictwem poczty e-mail lub formularza umieszczonego na tej stronie internetowej. Zachęcam również do przejrzenia Galerii Zdjęć. Być może coś Państwa zachwyci i zainspiruje. A ja z chęcią urzeczywistnię ten zachwyt w postaci niepowtarzalnych zdjęć ślubnych.

 

fotograf Bielsko

Twój email nie jest publikowany. Pola wymagane są oznaczone *

*

*

Wróć do fotografia ślubna|Skontaktuj się z nami|Kliknij aby udostępnić zdjęcia ślubne na Facebook|Wyślij zdjecia slubne do znajomego
F a c e b o o k