Masthead header

Fotografia ślubna: Fotograf ślubny Śląsk

Jeśli, poszukując fotografa ślubnego na Śląsku, trafili Państwo na moją stronę internetową – bardzo się z tego faktu cieszę! Nazywamy się Marcin Hernik, a fotografia ślubna to moja pasja. W każde zlecenie wkładam serce, do każdej Pary Młodej podchodzę indywidualnie, bo nigdy nie ma dwóch takich samych ślubów. Moja oferta jest bardzo elastyczna i może ulec wielu modyfikacjom – dostosuję się do wszelkich Państwa życzeń. Serdecznie zapraszam do współpracy!

Z ogromną przyjemnością przedstawiam dzisiaj zdjęcie z ślubu Kasi i Kuby które zostało zauważone przez innych fotografów ślubnych i zdobyło 1 miejsce w konkursie organizowanym przez www.forumfotografow.pl w kategorii „Detal”. Tutaj link do wyników konkursu KONKURS FOTOGRAFÓW ŚLUBNYCH , a poniżej zdjęcie:

Czytaj dalej »

Witam serdecznie w świecie fotografii ślubnej!   Jestem Marcin, fotograf ślubny i szczęściarz, który na co dzień łączy prace zawodową z ukochaną pasją. Zawód ten jest dla mnie wyjątkowo fascynującym i pełnym ciekawych wyzwań zajęciem. Dlatego tak go uwielbiam! Chętnie podróżuje nie tylko po całej Polsce, ale również po Europie, pokazując Parom Młodym, jak można […]

Czytaj dalej »

F a c e b o o k