Masthead header

Fotografia ślubna: Fotografia ślubna Kraków

Używając tylko najlepszego sprzętu – aparatu fotograficznego marki Nikon oraz specjalistycznej aparatury oświetleniowej – jestem w stanie zagwarantować Państwu wysokiej jakości zdjęcia ślubne, nie tylko w Krakowie, ale i na terenie całej Polski. Na specjalne życzenie, pojadę razem z Państwem również za granice, by wykonać sesję plenerową w dowolnie wybranym, malowniczym miejscu. Staram się spełniać wszystkie życzenia moich klientów oraz angażuję się bez reszty w wykonywanie zleceń, ponieważ moja praca jest jednocześnie moją pasją. Nic nie cieszy mnie bardziej, niż zadowoleni klienci!

Luz, blues i słodkie mufiny, czyli 100 klatek z ślubu przesympatycznej pary Eweliny i Wojtka. Luz, blues i słodkie mufinki czyli  100 klatek z ślubu wyluzowanej pary Eweliny i Wojtka.  

Czytaj dalej »

Tegoroczny sezon ślubny zakręcony i szalony , sporo zaległości blogowych i wiele „zdjęć w szufladzie”, po sezonie postaramy się je wszystkie (albo chociaż ich część) Wam przedstawić. Na razie zdjęcia z pleneru w Krakowie świetnej Pary Wioli i Marcina. pozdrawiamy Gosia i Marcin

Czytaj dalej »

F a c e b o o k