Masthead header

Katowice fotografia ślubna i zdjęcia ślubne

Witam serdecznie w świecie fotografii ślubnej!

 

Jestem Marcin, fotograf ślubny i szczęściarz, który na co dzień łączy prace zawodową z ukochaną pasją. Zawód ten jest dla mnie wyjątkowo fascynującym i pełnym ciekawych wyzwań zajęciem. Dlatego tak go uwielbiam! Chętnie podróżuje nie tylko po całej Polsce, ale również po Europie, pokazując Parom Młodym, jak można tchnąć w zdjęcia subtelne uczucia i jak wypełnić fotografie emocjami tak, by wywoływały zachwyt oraz wzruszenie nawet po wielu latach.

Teraz chciałbym wspomnieć Państwu o mojej ukochanej żonie, Gosi. Ona również jest fotografem. Jeśli będzie takie Państwa życzenie, ja i Gosia wykonamy sesję wspólnie. Takie rozwiązanie umożliwia pokazanie tych samych wydarzeń z różnych punktów widzenia, połączenie odmiennych sposobów obserwacji świata.

Czy znacie Państwo miasto większych skrajności niż Katowice? Miejsce to budzi różne emocje. Wiele lat temu zastanawiałem się, czy w stolicy Śląska można odnaleźć pejzaż na tyle romantyczny, magiczny, by nadawał się na tło sesji plenerowej. Zrozumiałem jednak, że utarte, stereotypowe postrzeganie może być mylące. Mimo, że Katowice to miasto przemysłowe i, w związku z tym, wydawać by się mogło, szare, smutne, to przecież posiada kilka prawdziwie efektownych i uroczych miejsc. Przespacerujecie się, Państwo, po Katowicach, a odkryjecie liczne zakątki, które są, po prostu, piękne, wypełnione niezwykłą energią. Ja, będąc w takich miejscach, zawsze dostrzegam oczyma wyobraźni całą stylizację i magiczną sesję, jaka mogłaby powstać w takiej przestrzeni.

Świetnym przykładem urokliwego zakątka Katowic jest Nikiszowiec, zwarte, ceglane osiedle, składające się ze starych, kilkupiętrowych bloków. Takie osiedla nie są rzadkością na Śląsku, ale to właśnie Nikiszowiec nazywany jest „Miastem Familoków”. Jego niepowtarzalny klimat utkany jest z malowniczych bram, z krużgankowego rynku oraz z tajemniczego zamku. Wszystkie te elementy tworzą magie Nikiszowca. Dlaczego, zatem, nie wypełnić tą magią zdjęć ślubnych?

Jeśli marzycie, Państwo, o niezwykłej sesji fotograficznej w tak niezwykłym momencie życia, jakim jest dzień ślubu, z całego serca polecam swoja osobę. Wykonam niepowtarzalne fotografie ślubne w Katowicach lub w każdej innej miejscowości Śląska. Żeby nie ograniczać się tylko do słów, zapraszam do Galerii Zdjęć, gdzie można zobaczyć efekty mojego talentu i pasji.

  Panna Młoda zdjęcia nocne plener

Twój email nie jest publikowany. Pola wymagane są oznaczone *

*

*

Wróć do fotografia ślubna|Skontaktuj się z nami|Kliknij aby udostępnić zdjęcia ślubne na Facebook|Wyślij zdjecia slubne do znajomego
F a c e b o o k