Masthead header

Fotografia ślubna: konkurs fotografów ślubnych

Nazywam się Marcin Hernik. Moją pasją jest fotografia ślubna. W każde zlecenie wkładam całe serce – zapewne, właśnie ta cecha pozwoliła mi zająć zaszczytne pierwsze miejsce w Międzynarodowym Konkursie Fotografów Ślubnych w 2012 roku. Czujne oko, zaś, umożliwiło zajęcie pierwszego miejsca w konkursie fotografów ślubnych w kategorii „Detal”.

Niezmiernie miło mi przyjąć wiadomość że dostałem się do elitarnego stowarzyszenia zrzeszającego najlepszych fotografów na całym świecie Fearles Photographers. Jest to wielkie wyróżnienie dla mnie i możliwość rozwoju wśród najlepszych fotografów. Stowarzyszenie Fearless Photographers zrzesza najbardziej utalentowanych fotografów, których oryginalne podejście do fotografii ślubnej wyznacza trendy tej dziedziny. Dziękuję  wszystkim Parom Ślubnym które miałem przyjemność […]

Czytaj dalej »

Z ogromną przyjemnością przedstawiam dzisiaj zdjęcie z ślubu Kasi i Kuby które zostało zauważone przez innych fotografów ślubnych i zdobyło 1 miejsce w konkursie organizowanym przez www.forumfotografow.pl w kategorii „Detal”. Tutaj link do wyników konkursu KONKURS FOTOGRAFÓW ŚLUBNYCH , a poniżej zdjęcie:

Czytaj dalej »

F a c e b o o k