Masthead header

KRAKÓW FOTOGRAFIA ŚLUBNA I ZDJĘCIA ŚLUBNE W NAJPIĘKNIEJSZEJ STARÓWCE EUROPY

Fotografia, to pasja wielu osób, jednak połączenie pasji z profesjonalizmem i nietuzinkowym podejściem jest domeną nielicznych. Nieskromnie przyznam, że charakteryzuje mnie właśnie taka synteza. Dzięki temu fotografia ślubna, którą się zajmuję, wypełniona jest żarem uczuć, namiętnością i trudną do uchwycenia w obiektywie, ale istotną, atmosferą szczęśliwego bycia razem. Drodzy Państwo, Wasze zdjęcia również mogę natchnąć swoją pasją i sprawić, że staną się niezwykłą pamiątką, wywołującą silne wzruszenia nawet po latach.

Fotografowanie to jedna miłość, drugą jest moja kochana żona, Gosia, również zawodowy fotograf. Jeśli zażyczy sobie tego Para Młoda, pracujemy razem. Pozwala to na realizację zdjęć ślubnych z dwóch różnych perspektyw. W ten sposób możemy zestawić obraz rzeczywistości widzianej oczyma kobiety i mężczyzny.

Fotografia ślubna, Kraków ukazująca w tle, wypełniona jest niezwykłym klimatem. Dlaczego Kraków? Bo to jedno z moich ulubionych miejsc. Tam każda pora dnia jest magiczna i wyjątkowa, dlatego wykonywanie zdjęć ślubnych w tym królewskim mieście daje mi tak ogromną radość. Robię zdjęcia w wielu miejscach Europy, ale muszę przyznać, że Kraków posiada najpiękniejszą starówkę.

Niezliczona ilość pełnych uroku miejsc, które odnajdziemy w Krakowie, to gwarancja udanej sesji, ponieważ odpowiednie tło to połowa sukcesu. Druga połowa to perfekcyjna współpraca pomiędzy fotografem a Parą Młodą. Dlatego kluczem jest dobre poznanie klientów przed przystąpieniem do pracy. To właśnie moja filozofia działania. Zawsze staram się dowiedzieć, co Para Młoda lubi, co ją interesuje i zachwyca. Próbuję być jak najbliżej, by potem, w zdjęciach, oddać najwierniej osobowość nowożeńców.

W Krakowie najpiękniejsze są wieczory. Ich magia zawsze udziela się nie tylko mnie, ale również fotografowanej Parze. Dlatego właśnie rezultat każdej sesji, wykonywanej w królewskim mieście, jest tak nietuzinkowy i niepowtarzalny. Aby nocne zdjęcia były jak najlepsze, używam często profesjonalnego oświetlenia, podobnego do tego z planu filmowego. Dzięki temu gwarantuję najlepszą jakość i unikalność nocnych sesji.

Serdecznie zapraszam do przeglądania mojej Galerii Zdjęć. Odnajdą tam Państwo również przykłady sesji z Krakowa. Być może któraś z nich stanie się dla Państwa inspiracją. A później możemy wspólnie urzeczywistnić te inspirację w Państwa niepowtarzalnych zdjęciach ślubnych.

Plener w nocnej scenerii Krakowa

 

Twój email nie jest publikowany. Pola wymagane są oznaczone *

*

*

Wróć do fotografia ślubna|Skontaktuj się z nami|Kliknij aby udostępnić zdjęcia ślubne na Facebook|Wyślij zdjecia slubne do znajomego
F a c e b o o k