Masthead header

OFERTA

  Jeżeli zainteresowała Państwa moja oferta, serdecznie zapraszam do zapoznania się z jej szczegółami. Wystarczy wysłać wiadomość pocztą e-mail na adres info@sweetmemory.pl lub skorzystać ze specjalnie przygotowanego w tym celu formularza kontaktowego.

.

.

Parom Młodym oferuję różne pakiety ślubne oraz kilka dodatków, dzięki czemu mają Państwo możliwość stworzenia indywidualnego pakietu dostosowanego do wszystkich Państwa potrzeb oraz życzeń.

Należę do najbardziej elitarnego na świecie stowarzyszenia fotografów ślubnych

Oraz do FEARLESS PHOTOGRAPHERS zrzeszającego najlepszych fotografów ślubnych na świecie

 

 

Pracuję na terenie całej Europy (na terenie Polski dojazd  jest wliczony w cenę każdego pakietu). Na Państwa życzenie, będę obecny podczas przygotowań, następnie w kościele lub USC w trakcie ceremonii,  zabawy weselnej  – do godziny 1:00.

Jeżeli jest taka możliwość, proponuję Państwu niezobowiązujące spotkanie, podczas którego opowiem o mojej  fotografii, pasji oraz o pracy w dniu ślubu.

Reportaż – nie reżyseruję,  dyskretnie łapię chwile i momenty aby później je złożyć w opowieść. Moim celem jest opowiedzieć ją w sposób pomysłowy, oryginalny i tak, aby można do niej wracać niczym do dobrej książki.

Sesję plenerową realizuję w dniu ślubu lub w innym dniu, wybranym przez Państwa. W przypadku sesji w dniu ślubu, wybieramy wspólnie czas i miejsce w taki sposób, aby jak najmniej stracić z wesela, a jednocześnie wykonać piękne zdjęcia. W przypadku  sesji plenerowej w dniu innym niż ślub, możemy spokojnie i bez pośpiechu skupić się na jej realizowaniu. Miejsce sesji wybierają Państwo, wedle gustu i życzenia – pojadę razem z  Wami nawet za granicę, niezależnie od tego, czy będzie to Paryż, Rzym, Wenecja, Praga, czy o wiele bardziej egzotyczne miejsce.

Sesja w duecie. Istnieje możliwość zamówienia opcji z dwoma fotografami. Wtedy wykonuję zdjęcia we współpracy z moją żoną, Gosią, również profesjonalnym fotografem. Praca w duecie, to możliwość pokazania tych samych sytuacji z różnych punktów widzenia oraz zderzenie różnych sposobów patrzenia na świat

 

Dla Par Młodych mam przygotowane dwie opcje oprawy zdjęć: fotoalbum oraz klasyczny album.

Fotoalbum – Projektowany indywidualnie, każdy opowiada inną historię, więc, każda karta fotoalbumu zasługuje na ręczne zaprojektowanie. Fotoalbumy naświetlam na wysokiej jakości papierze o wysokiej gramaturze, następnie oddaję do oprawy w naturalną skórę pracującemu z najwyższą starannością introligatorowi.

 

Klasyczny Album – Wszystkie fotografie znajdujące się w nim drukuję zawsze na profesjonalnym papierze, który cechuje najlepsza jakość oraz niezwykła trwałość. Album klasyczny oprawiony jest w skórę ekologiczną.

.

Jeżeli zainteresowała Państwa moja oferta, serdecznie zapraszam do zapoznania się z jej szczegółami. Wystarczy wysłać wiadomość pocztą e-mail na adres info@sweetmemory.pl lub skorzystać ze specjalnie przygotowanego w tym celu formularza kontaktowego.

 ..

Marcin Hernik 

Sweet Memory

Wróć do fotografia ślubna|Skontaktuj się z nami|Kliknij aby udostępnić zdjęcia ślubne na Facebook|Wyślij zdjecia slubne do znajomego
F a c e b o o k